Agenda

Tijdelijke bewoning in de Oude Openbare School

De meesten zullen het al gezien hebben, er zitten tijdelijke bewoners in het Oude Openbare Schoolgebouw aan het Oosteinde. Dit wordt door de Gemeente geregeld met een gerenommeerd bedrijf namelijk De Vastgoedbeschermer. Zij zorgen er voor dat er tijdelijke bewoners in leegstaande gebouwen komen te wonen. Het voordeel hiervan is dat er geen leegstand is en dat er door de bewoning altijd één of meerder bewoners overnachten in het gebouw. Tevens zorgt dit ervoor dat er geen vernieling en verloedering optreedt. Dit komt de staat van het gebouw ten goede en zal hopelijk leiden tot verkoop.
 
Er hebben zich drie personen uit het dorp gemeld die mogelijk belangstelling hebben om dit gebouw van de Gemeente over te nemen, zij zullen worden benaderd voor een gesprek. Doel van de Gemeente en Plaatselijk Belang is om een juiste bestemming voor dit pand te vinden wat ook weer goed is voor de leefbaarheid van ons dorp. Onze Gemeente Waadhoeke is eigenaar van het pand, zij zullen uiteindelijk bepalen wie de nieuwe eigenaar van het gebouw wordt.
 
Mocht u ook belangstelling hebben dan kunt u met één van de bestuursleden van Plaatselijk Belang contact opnemen.