Programma april/mei 2015 VV St. Jacob

Programma VV St. Jacob 2015

Wed. Datum tijd thuis Uit Veld Plaats Scheidsrechter
74149 20-4-2015 20:00 ST Minnertsga/ St. Jacob VR1 Leeuwarder Zwaluwen VR2 veld 2 Minnertsga Minnertsga
114310 24-4-2015 19:00 Leovardia 35+2 Jacob St. 35+1 veld 1 LEEUWARDEN Uit wedstrijd
114558 24-4-2015 19:35 Zeerobben 35+1 Jacob St. 35+1 veld 1 LEEUWARDEN Uit wedstrijd
114305 24-4-2015 20:10 Annaparochie St. 35+2 Jacob St. 35+1 veld 1 LEEUWARDEN Uit wedstrijd
115836 25-4-2015 9:00 Jacob St. F1G Wardy F1 veld 2 (7) SINT JACOBIPAROCHIE Leider zelf regelen
102901 25-4-2015 10:00 Jacob St. E3 Annaparochie St. E5 veld 2 (7) SINT JACOBIPAROCHIE Leider zelf regelen
95067 25-4-2015 10:05 Jacob St. D1 Franeker SC D2 veld 1 SINT JACOBIPAROCHIE Gerard Zijlstra
93648 25-4-2015 11:25 Jacob St. C1 AVC C2 veld 1 SINT JACOBIPAROCHIE Leo Boonstra
99697 25-4-2015 9:00 SJO Warga WWS E3 Jacob St. E1 veld 1 WIRDUM FR Uit wedstrijd
100520 25-4-2015 10:15 Oosterlittens E2 Jacob St. E2G veld 1 EASTERLITTENS Uit wedstrijd
44816 25-4-2015 12:30 Leovardia A2 ST Minnertsga/ St. Jacob A1 veld 1 LEEUWARDEN Uit wedstrijd
92955 25-4-2015 15:00 SWZ Boso Sneek B4 ST Minnertsga/ St. Jacob B1 veld 3 Sneek Uit wedstrijd
73933 25-4-2015 14:30 Franeker SC VR1 ST Minnertsga/ St. Jacob VR1 veld c Franeker Uit wedstrijd
14777 26-4-2015 14:00 Bakhuizen 1 Jacob St. 1 veld 2 BAKHUIZEN Uit wedstrijd
81110 26-4-2015 9:45 fc Harlingen 4 Jacob St. 2 veld 2 HARLINGEN Uit wedstrijd
Wed. Datum tijd thuis Uit Veld Plaats Scheidsrechter
43798 29-4-2015 19:00 ST Minnertsga/ St. Jacob A1 SC Berlikum A1 veld 1 Minnertsga Minnertsga
99825 2-5-2015 9:00 Jacob St. E1 Zeerobben E2 veld 1 SINT JACOBIPAROCHIE Leider zelf regelen
115477 2-5-2015 9:00 Jacob St. E2G ST Arum/ Stormvogels’64 E2 veld 1 SINT JACOBIPAROCHIE Leider zelf regelen
94056 2-5-2015 12:15!!! Oosterlittens C2 Jacob St. C1 veld 1 EASTERLITTENS Uit wedstrijd
95132 2-5-2015 9:45 Sparta’59 D1 Jacob St. D1 veld 1 DEINUM Uit wedstrijd
115905 2-5-2015 9:00 FC Harlingen E6G Jacob St. E3 veld 3 HARLINGEN Uit wedstrijd
115837 2-5-2015 9:45 FVC F7 Jacob St. F1G veld 6 LEEUWARDEN Uit wedstrijd
85178 2-5-2015 10:30 SJO Dronrijp/Foarut MC1 ST St. Jacob/Minnertsga MC1 veld 2 MENAAM Uit wedstrijd
74150 2-5-2015 12:30 ST Minnertsga/ St. Jacob VR1 Frisia VR1 veld 2 Minnertsga Minnertsga
43800 2-5-2015 12:00 ST Minnertsga/ St. Jacob A1 Wykels Hallum A1 veld 1 Minnertsga Minnertsga
92284 2-5-2015 12:30 DTD B1 ST Minnertsga/ St. Jacob B1 veld 1 Koarnjum Uit wedstrijd
81111 3-5-2015 11:30 Jacob St. 2 Annaparochie St. 3 veld 1 SINT JACOBIPAROCHIE Leider zelf regelen
14870 3-5-2015 14:00 Oldeholtpade 1 Jacob St. 1 veld 1 OLDEHOLTPADE Uit wedstrijd
Wed. Datum tijd thuis Uit Veld Plaats Scheidsrechter
114410 8-5-2015 19:00 Leovardia 35+2 Jacob St. 35+1 veld 1 HARLINGEN Uit wedstrijd
114311 8-5-2015 19:35 Zeerobben 35+1 Jacob St. 35+1 veld 1 HARLINGEN Uit wedstrijd
114312 8-5-2015 20:10 Annaparochie St. 35+2 Jacob St. 35+1 veld 1 HARLINGEN Uit wedstrijd
116180 9-5-2015 10:30 Jacob St. E1 Scharnegoutum’70 E1 veld 1 SINT JACOBIPAROCHIE Leider zelf regelen
94364 9-5-2015 10:30 ST IJVC – Blauwhuis C3 Jacob St. C1 veld 2 IJLST Uit wedstrijd
73373 9-5-2015 14:30 AVC VR1 ST Minnertsga / St. Jacob VR1 veld 2 SEXBIERUM Uit wedstrijd
81108 10-5-2015 11:30 Jacob St. 2 Sparta’59 2 veld 1 SINT JACOBIPAROCHIE Leider zelf regelen
15017 10-5-2015 14:00 Jacob St. 1 Langezwaag 1 veld 1 SINT JACOBIPAROCHIE KNVB Scheids