Brand in Jeugdhonk Het Groene Hok aan de Kadal is aangestoken.

De Politie van Noordwest Fryslân vraagt uw aandacht voor het volgende:

29 mei 2018, 00:30 uur: Die nacht werd er brand geconstateerd bij het Jeugdhonk aan het Kadal te Sint Jacobiparochie. De brandweer had het vuur snel onder controle waardoor grotere schade werd voorkomen. Echter uit onderzoek van de Forensische Opsporing is vast komen te staan dat dat de brand ontstaan is door brandstichting.

Het bestuur van de stichting van het jeugdhonk was die avond aanwezig tot omstreeks 20:30 uur. De brand werd omstreeks 00:30 uur geconstateerd dus tussen deze 2 tijdstippen willen we graag informatie hebben i.v.m. het onderzoek naar de brandstichting.

Heeft u die avond/nacht iets verdachts gezien of gehoord in de buurt van het Jeugdhonk aan de Kadal dan willen wij dat graag weten. Heeft u informatie welke u kwijt wil dan kunt u deze informatie kwijt op 0900-8844.